Thinking x Bullshits x Others

June 2015

And you're running hard, but this wolf it’s always at your feet

28. june 2015 at 14:16 | Dark Devil |  Shits
Můj život je jedna velká katastrofa složena z několika rozhodnutí, kterých hned po jejich vykonání následně několik dní lituji, než se s nimi začnu postupně smiřovat a dávno už lituju něčeho jiného. Od malých prkotin až po celkem větší věci. I když si říkám, že jsem to tak v tu chvíli chtěla udělat - že mi to v nějakého důvodu přišlo jako dobrý nápad, nebo prostě jen správné - stejně tak váhám, jestli jsem to udělala dobře a lituji, že jsem to udělala tak a ne jinak. Jo, bejt mnou je občas vážně celkem prča. Hahaha.

Jedno z těhle "lituji" mi zkazilo celý víkend. Myslela jsem si, že čerstvý vzduch, ticho a samota - bez jakéhokoliv přístupu k elektřině - mi pomůže si pročitstit hlavu, urovnat si myšlenky a psychicky se připravit na návrat a na odlet, ale očividně jsem se zase přepočítala. Místo, abych to všechno nechala na chvilku být a prostě si užívala přírodu a klid a ticho, strávila jsem většinu času ponořená hluboko v myšlenkách a uvažovala nad tím, co jsem udělala špatně a jak jsem to všechno mohla vyřešit jinak. Až když mi kolem desátý večer zaplnil krev alkohol, začalo mi bejt všechno na chvíli jedno. Než jsem usnula, vystřízlivěla a všechno bylo zpátky.

Fajn, vypsala jsem si dušičku, teď bych se měla zvednout a jít nejspíš dobalit zbytek. Plán, jak budu mít všechno sbaleno před tím, než v pátek odjedu na celý víkend pryč mi taky tak trochu nevyšel a tak to musím dohnat teď. Už jsem si udělala v hlavě pomyslný seznam toho, co mi tam ještě chybí a mám vážné obavy, že budu muset trochu proškrtat seznam knížek, které jsem chtěla sebou, protože jestli tam nacpu vše, tak mi těch 15kg na osobu stačit teda rozhodně nebude. No, co se dá dělat...