Thinking x Bullshits x Others

If I just lay here would you lie with me and just forget the world

30. august 2015 at 21:23 | Dark Devil |  Others
Tak si tak říkám, kolik toho za ty prázdniny stihnu, jak udělám tohle a tohle a jak budu dělat víc totohle a támhletoho a pak mrknu okem, prázdniny jou pryč a já zjistím, že jsem vlastně zase každoročně selhala a neudělala jsem skoro vůbec nic. Z knížek, které jsem chtěla přečíst, bylo jen málo a knížek, které jsem měla přečíst bylo ještě méně. Ze seznamu filmů jsem vyškrtla dva, a jinak se moje seznami nijak moc nepohnuli. (Jedině v tom, že Teen Wolf mi zase zničilo život.)

Najednou mi přijde, že Řecko, kde jsem byla na začátku prázdnin je hrozně vzdálené, jako by se to stalo loni. A Francie, z které jsem se vrátila dneska ráno? Najednou, jako by se to ani nestalo, jako by to byl jenom dlouhý sen, ze které jsem se dneska ráno probudila. Jediné, co mi připomíná, že to bylo skutečné, jsou fotky a suvenýry, které jsem si přivezla. (jako třeba rýma a kašel, fakt nechápu, proč vždycky, když někam jedu, musím skončit s rýmou a kašlem... stejně jako v loni, když jsem se vrátila z Anglie. Nebo předloni ze Skotska, fakt.. prokletí). Mám pár fotek, na které jsem vážně hrdá a pak mám spoustu fotek, o kterých vím, že by mohly být lepší (a které mě jednou donutí k tomu, že se tam vrátím...)

Bylo to naprosto nádherné a celou dobu jsem nemohla uvěřit, že jsem opravdu v Paříži. Za tři dny se toho sice nedá moc stihnout, ale i tak si myslím, že jsme toho viděli dost. Nebo já alespoň viděla tak nějak vše, co jsem chtěla, od Notre Damu, přes Louvre (ano, i Monnu Lisu jsme našly potom, co jsme se asi 3x ztratily.. a upřímně? strávila jsem extrémně dlouhou dobu blouděním, abych pak viděla maličký obrázeček obklopený Japoncema, nebo co to bylo? čas, který mi nikdo nevrátí), až po Eiffelovu věž, kde jsme sice nebyly až úplně nahože, ale i ten pohled z druhého patra stál za to. Do těch houpaček, které tam jsou, jsem se asi zamilovala.. ^^ A taky jsem si zamilovala basiliku Sacre Coer.. :3 na tu jsem se těšila nějvíc a kdyby mě nebolely nohy, jako bych obešla celou zeměkouli, tak by to bylo ještě lepší, ale i tak to stálo za to.

Taky se mi hodně líbil pohled na noční Paříž z mrakodrapu, jehož jméno určitě napíšu špatně, takže ho psát nebudu, protože bych se ztrapnila. Prostě je jenom kousek od Eiffelky, skoro naproti. Díky tomu, že je Paříž placka s jedním kopečkem, na kterém je Sacre Coer, bylo vidět hodně daleko a prakticky úplně všechno. (když víte, kam koukat, ehm, ehm..) A taky mě nadchla latinská čtvrť, kde byste klidně mohli strávit hodiny stáním za výlohama a jenom slintat. (Ach bože, ty makronky byly tak skvělý.. ^^ )

A prostě to bylo naprosto úžasný. (až na tu rýmu a kašel). A taky nutno dodat, že jsou Francouzi docela sexouši.. ehm, ehm... jen tak jako btw..

(pořád váhám mezi tím, jestli fotky dát sem, nebo sem dát odkaz na instagram... hmm.... těžké... otázka je ovšem, jestli by fotky chtěl vůbec někdo vidět.. o.O ? )

A tak tak sedím na balkoně, zírám na měsíc a přehrávám si celé prázdniny, vzpomínám na Paříž a uvažuju o tom, co bude a tak... nevím... na jednu stranu si říkám, že tyhle prázdniny byly nějak zvláštní... rychle utekly, skoro jsem nebyla doma, udělala jsem spoustu věcí, které jsem udělat nechtěla a neudělala jsem skoro nic z toho, co sem udělat chtěla (tradičně) a opravdu hrozně moc se mi nechce v úterý do školy. Takže asi prostě zůstanu na tom balkoně ještě tak hodinu a počkám, až mě ty komáři sežerou celou.. Jo, to zní jako plán.
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 tereza-straw tereza-straw | 30. august 2015 at 21:44 | React

Naprosto s tebou souhlasím! Vždycky si plánuju, kolik toho podělám, kam se vydám, a pak...nic. A celé ty prázdniny mi přišly nějaké...divné.
Jinak - alespoň za mě - ty fotky vidět určitě chci ! :)

2 Flavia Flavia | Web | 7. september 2015 at 0:34 | React

so mnou je to tak isto a este horsie, myslim tie plany.. a to som mala prazdniny 5 mesiacov v podstate a este 2 tyzdne aj mam :-? to je uz trosku chore.. ach no nic :-D

stale som nieco odkladala a dala si pevny bod, ze odvtedy zacnem.. ale ten bod som stanovila prilis do buducna :-| a dovtedy stracala cas..

ale to sa deje asi u kazdeho.. -normalneho- cloveka

fotky by som si rada pozrela a je mi jedno hocikde :-D

3 AneupWeidedy AneupWeidedy | Email | Web | 25. august 2017 at 22:42 | React

Four to five associated with this veggie juice must be consumed each week to find the desired result.  He is content, along with the opposite of our opinion senior years has in store for us.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama