Thinking x Bullshits x Others

They say that I can't last a day in the real world. I say you wouldn't survive one night in mine.

29. september 2015 at 20:34 | Dark Devil |  Shits
Člověk si najednou uvědomí, jak je vlastně hroně starej a jak mu život proklouzává každým okamžikem mezi prsty, jak každá promarněná minuta už nejde vrátit a jak v jednom okamžiku něco prožívá a v další chvíli, je to jen vzpomínka na něco hezkého, hrozného nebo jen obyčejný, každodenní zážitek. V jedné chvíli jste tam, v další chvíli jste jinde. Potkáte tolik lidé, že si za dva roky nebudete pamatovat jména poloviny, protože ve vašem životě nesehráli žádnou velkou roli a potkáte lidi, jejichž jména si budete pamatovat ještě za deset let, protože pro vás jsou a budou důležití.

Každý stárneme a v jeden jednoduchý okamžik sme najednou starší, než jsme byli před chvíli a přitom ve stejnou chvíli jsme tak mladí, jako už nikdy nebudeme. Život je divný. Život je zvláštní. Život je šílený. Život není fér. Život je krátký. A je jen na nás, jak s ním naložíme. Vždycky si říkám, že mi nestojí za to, topit se v těch sr****ch, protože o takovýhle život nikdo nestojí, jenže někdy je to prostě těžké.

A tohle všechno jen díky tomu, že uvažuju nad tím, že je mi poslední den 18 a zítra budu zase oficiálně o rok starší, hloupější, ošklivější a svým způsobem vlastně pořád stejná.

Cause I've started falling apart I'm not savouring life
I've forgotten how good it could be to feel alive

V poslední době mám pocit, jako bych v sobě občas zahlédla někoho, koho neznám. Jako bych ztrácela nějaký kousek sebe, který nemůžu zachytit, aby ve mně zůstal a na jeho místo se tlačí něco jiného. něco, co nechci, něco, co se mi nelíbí. Jenže nevím, jak to zastavit. Nevím, jak to všechno zapasovat do starých kolejí, nevím, jak to všechno napravit.

A něco mi říká, že naspat 8 hodin za tři noci není úplně v pořádku.

Cause I've started falling apart I'm not savouring life
I've forgotten how good it could be to feel alive

Take the pieces and build them skywards

Tak trochu geniální písnička.
(Jinak to jde s mým hudebním vkusem do háje... poslední dobou dost ujíždím na 5sos.. ale co)

Několik cílů na následující dny:
1. Vyspat se. (Než se zhroutím z nedostatku spánku)
2. Omezit kafe. (4 hrnky jsou moc)
3. Přežít zítřek (nenávidím narozeniny)
4. Nezbláznit se.

so happy fucking birthday to me (předběžně).. a život jde dál...

 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 Flavia Flavia | Web | 2. october 2015 at 15:10 | React

ach, aj ja neznasam narodeniny a pride mi divne, ze ich ludia oslavuju, a zas im pride divne, ze ich ja neoslavujem.. ved co je dobre na tom, ze som tu o rok dlhsie a stale sa len viac zamotavam a neviem co ako urobit.. mozno kebyze som stastna z nejakeho dovodu a zivot ide podla mojich planov, tak by som ich aj oslavovala, ved by to malo dovod.. takze mi hovoris z duse.. a cim som starsia, tym je to viac scary

ale aj tak ti poviem, ze ti prajem vsetko najlepsie, pretoze si myslim, ze si to zasluzis.. a menej divnych pocitov a myslienok..

2 Matty Matty | Web | 3. october 2015 at 14:44 | React

Svým způsobem jsou narozeniny takový divný zvyk. Jako malé děti nás to mohlo bavit, ale dnes už je to spíš takový nudný stereotyp. Ale stejně přeji všechno nejlepší.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama