Thinking x Bullshits x Others

Are you at all haunted by memories past?

30. october 2015 at 23:13 | Dark Devil |  Shits
Jedna věc je na sto procent zaručená. Když sedíte pozdě v noci v pokoji a posloucháte na plné pecky ve sluchátkách jeden větší doják, než ten předchozí, dojde vám, jak špatně na tom ve skutečnosti jste. Hlavou se vám mele sposuta věcí najednou a nic z toho nedává ani vlastně moc smysl. A občas je lepší v tom ani ten smysl nehledat, protože kdo se moc ve všem pitvá, ten se toho až moc dozví. Ne, že bych si nechtěla udělat ve všem pořádek, jen na to nemám sílu, chuť a ani odhodlání. Tak nějak sázím na to, že se tím nějak prokoušu a ráno bude zase všechno o něco trochu světlejší. Alespoň do doby, než zase přijde večer a já opět budu sama obklopená známými čtyřmi zdmi, tmou a písničkama, které udeří na to správné místo.

Na jednu stranu se poslední dobou zdá, že všechno klape tak, jak má. Škola se dá pořád nějak zkloubit, alespoň do únosné míry tak, abych se z toho nezbláznila. Je mi jasný, že to horší mně teprve čeká a vím, že na to nejsem ani trochu připravená, ale před některými věcmi člověk prostě neuteče a tak mi nezbyde nic jiného, než tomu čelit, jak nejlépe budu umět. A kdo ví, třeba to nakonec dobře dopadne. (Ono mi ani nic jinýho nezbyde.)
Co se týče rozhodování se o tom, co bude dál, do tohohle bych moc nerýpala, dokud to nebude hořet. Vlastně bych do toho nerýpala ani, když to bude hořet, ale vyhýbat se problému, to ho nijak nevyřeší.

Občas mám pocit, že jsem asi přečetla encyklopedii chytrejch keců, kterýma se tu pak snažím nějak ohánět.

Nejhorší jsou ty večery, kdy se můj mozek snaží mi připomenout vše, co jsem podělala. Jako by měl nějakou potřebu nám oběma připomínat všechno to, co se úplně nepovedlo. Nevím, jestli se proti mě nějak spyknul, ale musím si to s ním vbrzké době vyříkat.

A teď nežhavější novinka poslední doby. Mám pocit, že jsem neskutečně podělala to, když jsem objednávala lístky na koncert do Německa. Nevím proč, ale kdykoliv na to pomyslím, sevře se mi žaludek do malé zcvrklé hrozinky a všechno na mě řve, že jsem to podělala. A já se fakt bojím, že jsem to někde pokonila. Skoro si tím už začínám být jistá. No....co na to říct. Zatleskala bych si, ale... No, spíš bych si nafackovala.

Tak mi asi držte palce, protože jinak jsem vyhodila peníze z okna jen tak pro nic za nic. Prosím. Prosím. Prosím.

....možná je na čase přiznat, že tak úplně nevím, co dělám...
 

Be the first one to judge this article.

Comments

1 mei mei | Web | 31. october 2015 at 8:04 | React

nepříjde mi, že bys nevěděla.. i mean, really. tvůj mozek se tě akorát snaží přesvědčit o opaku, don't trust it. (or him. her. idk :D :))
klobouk dolů, že zvládáš školu. ty letos maturuješ, right? :c nebo se pletu? každopádně... you got this! good luck.. ♥
(a ta písnička je super..)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama