Thinking x Bullshits x Others

Maybe one day you'll see what you did to me

13. october 2015 at 17:09 | Dark Devil |  Shits
Poslední dobou si kladu jednu otázku pořád dokola. "Co dělám špatně?" Protože mi přijde, že v jednu chvíli je to naprosto všechno a pak, že vlastně ani nevím. A co je horší... Jak to napravit? Co jsem udělala tak hrozného, že se mnou máma v poslední době jedná tak, jak se mnou jedná? Čím jsem si to zasloužila? Nezvládám být ve stejné místnosti jako ona déle, než pět minut, protože jakmile to přesáhne časový limit, tak už jsme v sobě a rveme si vlasy a drápeme po krčnici.

Nevím, proč se mnou jedná, jako by mi bylo pět a ne devatenáct, proč si všechen vztek vylévá na mě a proč má pořád potřebu mě něčím shazovat, ani nevím, proč automaticky cokoliv se stane, je hned moje vina, ale jedno vím jistě... Tohle už dlouho nevydržím.

A nejvíc ze všeho mě na tom dostává fakt, že když pak vidí, jak otráveně se tvář, začne se "zajímat", co mi sakra je, že jsem tak příjemná. Tak především, veškerá ta moje sladkost jako citrón je díky ní, což jí asi nedochází a za druhé... asi si to nic začnu nahrávat a pak rychle utíkat, protože to jí opět znovu podráždí. Jenže těžko na ní můžete začít ječet, že je to její vina, že díky ní se cítím jako little piece of shit a že nenávidím tenhle život a že nenávidím bydlet v tomhle domě, když se ke mě chová, jako bych byla obrovská přítěž.. kdo ví... možná nakonec jsem. Možná tady prostě nemám co dělat.

Občas mám prostě chuť se rozběhnout a běžet a běžet a běžet... Někam hodně daleko. Kamkoliv. Daleko odtud. Daleko od tohohle pekla. Prostě daleko. Co nejdál.
Občas mám chuť udělat to, co jsem si slíbila, že už nikdy neudělám. Byla jsem silná tak strašně dlouho, že mám pocit, jako bych zeslábla o 1000%.
Občas bych prostě....

Křičela.

Brečela.

Házela věcmi.

Občas bych prostě chtěla přestat existovat.. jen abych věděla, jestli by si uvědomila, co mi vlastně dělá...
 

Be the first one to judge this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama